Aktualności

Zapisz się już dziś na kolejną edycję szkolenia „Od lęku do siebie. Jak budować bezpieczne relacje”

Koszt tylko 500 zł

Aktualności

aktualności

Zapraszam do gabinetu od 3 lutego 2026 r. po przerwie zdrowotnej!

Przyjmuję we wtorki, środy i czwartki.

Dnia 22 października 2024 odbyło się niezwykłe wydarzenie, którego miałam zaszczyt i niezwykłą przyjemność być pomysłodawczynią i współorganizatorką. Konferencja „Rola dorosłych w budowaniu zdrowych relacji w obliczu kryzysu psychicznego dzieci i młodzieży” wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród specjalistów oraz mieszkańców Legionowa. Dziękuję za przybycie wszystkim  wspaniałym prelegentom i gościom. Transmisja z konferencji oraz poszczególne wykłady są dostępne na moim kanale YouTube Gabinet na Bukowcu- terapia dla każdego! Poniżej pamiątkowe zdjęcia i fragmenty niezwykłych prelekcji. 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia!

http://www.youtube.com/@GabinetnaBukowc

 

Na zdjęciu wspaniałe prelegentki: Anna Krawczyk, Joanna Waszczyńska-Pułtarzewska, Izabela Wisznia i organizatorka oraz pomysłodawczyni konferencji Magdalena Waszczyńska-Warda
Prof. Tomasz Sobierajski, Małgorzata Ohme Magdalena Waszczyńska-Warda

Już 28 lutego 2026 zapraszamy na jednodniowe warsztaty „Od lęku do siebie. Jak budować bezpieczne relacje?”. Warsztaty odbędą się w Warszawie! Koszt 500 zł. Szczegóły niebawem!

Poniżej zdjęcie i filmik z ostatnich warsztatów!

Jeśli chcesz posłuchać o tym jakie treści będą poruszane podczas warsztatów zapraszam do wysłuchania  mojej rozmowy z Martą Wodzicką na kanale YuTube kafka 15 Gosi Ohme.

Kliknij poniżej

Uczestnictwo w mediach i podcastach pozwala dotrzeć do większej liczby odbiorców. Wielokrotnie miałam przyjemność być gościem na kanale YouTube Gosi Ohme w programie Kafka 15. Poruszane tam były ważne kwestie w obszarach dobrego rodzicielstwa i własnego rozwoju. W rozmowach z Gosią omawiałyśmy tematy dotyczące dostępności emocjonalnej, parentyfikacji, zaburzeń osobowości (borderline i osobowości zależnej), syndromu pustego gniazda i lęku przed bliskością.

Miałam też przyjemność poprowadzić rozmowę z mamą dziecka z ADHD i rozmowę z psychoterapeutką zajmującą się terapią grupową.

Na instagramie odbyłam bardzo ważną rozmowę z prof. Tomaszem Sobierajskim o tym jak budować dojrzałe relacje a z Gosią Ohme o trudnej relacji z matką.

W ostatnim czasie dwukrotnie byłam gościem programu “Rozmowy nocą” w którym rozmawiałam o wypaleniu rodzicielskim oraz stresie dnia codziennego.

Te wszystkie medialne doświadczenia były dla mnie cenne i rozwijające.

Poniżej zdjęcia i fragmenty filmów z tych wydarzeń.



Fragment rozmowy z programu „Rozmowy Nocą” o wypaleniu rodzicielskim.

Zdjęcia z programu „Rozmowy Nocą” w tvp info. Temat „Stres. Walczyć czy oswoić?”

Cała rozmowa dostępna tutaj na kanale YouTube TVP info. Zapraszam do posłuchania.

Fragment rozmowy z prof. Tomaszem Sobierajskim o budowaniu zdrowych relacji.

Cała rozmowa w dwóch częściach jest dostępna na moim Instagramie 

Poniżej kod QR do rozmowy

Pod tym kodem znajdziesz całą rozmowę z Małgorzatą Ohme na temat trudnej relacji z matką!

Fragment rozmowy z Małgorzatą Ohme na temat trudnej relacji z matką.

Fragment rozmowy z mamą dziecka z ADHD Jolantą Leśko-Szymczakowską na temat trudności w byciu rodzicem dziecka z ADHD. Cała rozmowa dostępna na kanale YuoTube Gosi Ohme Kafka 15. Zapraszam do posłuchania.

A to fragment rozmowy z mojego instagrama 

 

Zapisz się już dziś na kolejną edycję szkolenia „Od lęku do siebie. Jak budować bezpieczne relacje”

Koszt tylko 500 zł

Już 27 czerwca zapraszam na warsztat dla kobiet "Oswoić wstyd" Koszt 500 zł, warsztat trwa od 9.00 do 18.00. Zapraszam serdecznie!